KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544523
nr 1254 4523
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 89. Olja på duk, 103x128 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:49:34
10/5 03:52:53
100 kr
13/5 13:05:38